Шахи - філософія життя.     
Василь Іванчук   

 Знай наших!

 

 

КРАЩІ  УЧНІ  ШКОЛИ

 

КІЛЬНИЦЬКИЙ  АНДРІЙ (СЗШ № 3) -1 розряд

БІЛІНСЬКИЙ  АНДРІЙ ( СЗШ № 70)-  2 розряд

КОСТИШИН  ВОЛОДЯ ( Правнича гімназія) -2 розряд

МАРУХНЯК  ДЕНИС ( СЗШ м. Винники)- 2 розряд

КУШНІР  ДЕНИС( Гімназія м. Рава-Руська) - 2 розряд

ВАЙДОВИЧ ЮРІЙ -  2 розряд

ЯРЕМКО  РОМАН ( СЗШ № 100)- 2 розряд

ТИМ'ЯК  ВІТАЛІЙ ( СЗШ № 100)- 2 розряд

КОЗАК  АНДРІЙ(СЗШ м. Брюховичі)- 3 розряд, переможець шахових вікторин 2015, 2016 рр. 

 

Назва турніру і його переможці з дипломами

            Турнір 23 " Першість шахової школи Василя Іванчука  13-15 травня 2016 року.

   Переможці турніру з нормою 1 розряду:

Волошенко Наталя- 1 місце,

Кільницький Андрій- 2 місце,

Кушнір Денис- 3 місце.

  Переможці турніру з нормою 2 розряду:

Головецький Остап- 1 місце,

Глова Маркіян- 2 місце,

Квак Роберт- 3 місце.

  Переможці турніру з нормою 3 розряду:

Кухарський Олег- 1 місце,

Цікалишин Павло- 2 місце,

Тимків Владислав- 3 місце.

  Переможці турніру з нормою 4 розряду:

Молибога Дзвінка- 1 місце,

Сеньків Маркіян- 2 місце,

Винницький Максим- 3 місце.

ВІТАЄМО!

            Турнір 22 " Першість шахової школи Василя Іванчука" 15-17 квітня 2016 року.

  Переможці турніру з нормою 1 розряду:

Волошенко Тамара- 1 місце,

Кільницький Андрій- 2 місце,

Котормус Давид- 3 місце.

 Переможці турніру з нормою 2 розряду:

Івануса Андрій- 1 місце,

Іванов Тарас- 2 місце,

Жидачевський Юліан- 3 місце.

 Переможці турніру з нормою 3 розряду:

Шутурма Остап- 1 місце,

Данильчук Андрій- 2 місце,

Павленко Олексій- 3 місце.

ВІАЄМО!

 

            Турнір 21" Першість шахової школи Василя Іванчука" 26-27 березня 2016 року.

 Переможці турніру з нормою 4 розряду:

Паршева Марта- 1 місце,

Бенедик Денис-2 місце,

Залєвський Богдан- 3 місце.

ВІТАЄМО!

 

            Турнір 20 " Першість шахової школи Василя Іванчука 12-14 лютого 2016 року.

 Переможці турніру з нормою  1 розряду:

Павлик Назар- 1 місце,

Міщенко Даніель- 2 місце,

Червеняк Дмитро- 3 місце.

 Переможці турніру з нормою 2 розряду:

Сапуцький Ярослав- 1 місце,

Похмурський- Панів Миколай- 2 місце,

Жидачевський Юліан- 3 місце.

  Переможці турніру з нормою 3 розряду:

Козак Андрій - 1 місце,,

Майборода Максим - 2 місце,

Куза Мирослав- 3 місце.

ВІТАЄМО!

             Турнір 19 " Першість шахової школи Василя Іванчука 23-24 січня 2016 року. 

  Переможці турніру з нормою 4 розряду:

Михайлович Нестор- 1 місце,

Кухарський Олег- 2 місце,

Крамар Ілля- 3 місце.

ВІТАЄМО!

              Турнір 18" Першість шахової школи Василя Іванчука  20-22 листопада 2015 року.

  Переможці турніру з норсою 1 розряду:

Гук Олег- 1 місце,

Макарчук Андрій- 2 місце,

Яремко Роман- 3 иісце.

 Переможці турніру з нормою 2 розряду:

Чумак Олександр- 1 місце,

Комарницький Ігор- 2 місце,

Сковира Ярослав- 3 місце.

 Переможці турніру з нормою 3 розряду;

Петрашкевич Павло- 1 місце,

Антонів Данило- 2 місце,

Козак Андрій- 3 місце.

 Переможці турніру з нормою 4 розряду:

Островський Богдан- 1 місце,

Андрусенко Максим- 2 місце,

Майборода Максим- 3 місце.

ВІТАЄМО!

            Турнір 17. " Першість шахової школи Василя Іванчука" 02-04 жовтня 2015 року.

  Переможці турніру з нормою 1 розряду:

Павлик Назарій - 1 місце,

Макарчук Андрій - 2 місце,

Антонюк Давид- 3 місце.

    Переможці турніру з нормою 2 розряду:

Гарасим Олег- 1 місце,

Хаба Іван- 2 місце,

Марухняк Денис- 3 місце.

  Переможці турніру з нормою 3 розряду:

Семенов Максим-  1 місце,

Александрук Андрій- 2 місце,

Іващенко Владислав- 3 місце.

  Переможці турніру з нормою 4 розряду:

Карпінський Іван- 1 місце,

Яценко Матвій- 2 місце,

Возний Дарій- 3 місце.

ВІТАЄМО!

                       Турнір найсильніших учнів шахової школи Василя Іванчука, присвячений дитячому форуму видавців у Львові 11-13 вересня 2015 року.

Переможці турніру:

Макарчук Андрій - 1 місце,

Вайдович Юрій- 2 місце,

Кільницький Андрій - 3 місце.

ВІТАЄМО! 

                 Турнір 16. " Першість шахової школи Василя Іванчука" 22-24 травня 2015 року.

Переможці турніру з нормою 4 розряду:

Теленько Влад- 1 місце,

Ройко Лев-2 місце,

Козак Матвій- 3 місце.

Переможці турніру з нормою 3 розряд:

Черепаняк Дмитро-1 місце,

Теленько Артур- 2 місце,

Мичка Роман- 3 місце.

Переможці турніру з нормою 2 розряду:

Білінський Андрій- 1 місце,

Бахор Катерина- 2 місце,

Гук Олег- 3 місце.

Переможці турніру з нормою 1 розряду:

Макарчук Андрій- 1 місце,

Конахович Дмитро- 2 місце,

Кравець Павло- 3 місце.

ВІТАЄМО!

 

 

 

Турнір 1. "Першість шахової школи Василя Іванчука" 21-22 квітня 2012 року.

Переможці турніру з нормою 4 розряду:

Шкулка Ярослав-1 місце,

Данів Юліан- 2 місце,

Рабешко Руслан- 3 місце.

ВІТАЄМО!

 

Турнір 2."Першість шахової школи Василя Іванчука" 06-07 жовтня 2012 року.

Переможці турніру з нормою 4 розряду:

Гнат Роксолана- 1 місце,

Пастушенко Олег- 2 місце,

Загайний Арсен- 3 місце.

Переможці турніру з нормою 3 розряду:

Шкулка Ярослав- 1 місце,

Пухта Юрій - 2 місце,

Комарницький Ігор- 3 місце.

ВІТАЄМО!

 

Турнір 3." Першість шахової школи Василя Іванчука" 24-25 листопада 2012 року.

Переможці турніру з нормою 4 розряду:

Супчук Дмитро- 1 місце,

Макогін Назар- 2 місце,

Дубовський Іван- 3 місце.

Переможці турніру з нормою 3 розряду:

Данів Юліан- 1 місце,

Ковалик Богдан- 2 місце,

Макарчук Андрій- 3 місце.

Переможці турніру з нормою 2 розряду:

Криницький Марко- 1 місце,

Комарницький Ігор- 2 місце,

Мельник Святослав- 3 місце.

ВІТАЄМО!

 

"Сімейний турнір" 22 грудня 2012 року.

Пухта Юрій і його Тато- 1 місце,

Ковалик Богдан і його Тато- 2 місце,

Ковальчук Олександр і його Дідусь- 3 місце.

ВІТАЄМО!

 

Турнір 4. "Першість шахової школи Василя Іванчука" 09-10 лютого 2013 року.

Переможці турніру з нормою 4 розряду:

Ковальчук Олександр- 1 місце,

Добровольський Василь- 2 місце,

Ваврин Михайло - 3 місце.

Переможці турніру з нормою 3 розряду:

Мусій Софія- 1 місце,

Макарчук Андрій- 2 місце,

Рабешко Руслан- 3 місце.

Переможці турніру з нормою 2 розряду:

Стець Максим- 1 місце,

Зубар Олександр- 2 місце,

Александрук Володимир-3 місце.

ВІТАЄМО!

 

Турнір 5. " Першість шахової школи Василя Іванчука" 30-31 березня 2013 року.

Переможці турніру з нормою 4 розряду:

Ільчиняк Роксана-1 місце,

Площанський Роман -2 місце,

Лукаш Арсен -3 місце.

Переможці турніру з нормою 3 розряду:

Ковальчук Олександр- 1 місце,

Федун Андрій -2 місце,

Ковальчук Дмитро -3 місце.

ВІТАЄМО!

 

Турнір 6."Першість шахової школи Василя Іванчука" 18-19 травня 2013 року.

Переможцями турніру з нормою 4 розряду стали:

Роса Тарас- 1 місце,

Тишнюк Роман- 2 місце,

Нагузько Оксана -3 місце.

Переможцями турніру з нормою 3 розряду стали:

Федун Андрій- 1 місце,

Пастушенко Олег- 2 місце,

Супчук Дмитро -3 місце.

Переможцями турніру з  нормою 2 розряду стали:

Новосядло Олексій- 1 місце,

Ковалик Богдан- 2 місце, 

Шевчук Данило -3 місце.

ВІТАЄМО!

 

Турнір 7. "Першість шахової школи Василя Іванчука" 19-23 жовтня 2013 року.

Переможцями турніру з нормою 4 розряду стали:

Марухняк Денис- 1 місце,

Коць Роман - 2 місце,

Борис Максим- 3 місце.

Переможцями турніру з нормою 3 розряду стаои:

Тишнюк Роман- 1 місце,

Площанський Роман- 2 місце,

Петльований Мар'ян- 3 місце.

Переможцями турніру з нормою 2 розряду стали:

Пастушенко Олег- 1 місце,

Гуцал Остап- 2 місце,

Макарчук Андрій -3 місце.

Переможцями турніру з нормою 1 розряду стали:

Лебедева Валерія- 1 місце,

Гап'юк Остап- 2 місце,

Зровко Володимир-3 місце.

ВІТАЄМО!

 

Турнір 8."Першість шахової школи Василя Іванчука" 30 листопада-1 грудня 2013 року.

Переможцями турніру з нормою 4 розряду стали:

Війтович Святослав- 1 місце,

Тим'як Віталій -2 місце,

Прохасько Тома- 3 місце.

Переможцями турніру з нормою 3 розряду стали:

Роса Тарас- 1 місце,

Костишин Володимир- 2 місце,

Тимечко Максим- 3 місце.

Переможцями турніру з нормою 2 розряду стали:

Пастушенко Олег - 1 місце,

Ковалик Богдан- 2 місце,

Кравець Павло - 3 місце.

ВІТАЄМО!

 

Турнір 9."Першість шахової школи Василя Іванчука" 15-16 лютого 2014 року.

Переможцями турніру з нормою 4 розряду стали:

Винницький Владислав- 1 місце,

Іващенко Владислав - 2 місце,

Кісельов Олександр -3 місце.

Переможцями турніру з нормою 3 розряду стали:

Шагаров Андрій- 1 місце,

Лукаш Арсен - 2 місце,

Макарчук Юрій- 3 місце.

Переможцями турніру з нормою 2 розряду стали:

Зубар Олександр- 1 місце,

Макарчук Андрій -2 місце,

 Пастушенко Олег- 3 місце.

ВІТАЄМО!

 

Турнір 10." Першість шахової школи Василя Іванчука" 12-13 квітня 2014 року.

Переможцями турніру з нормою 4 розряду стали:

Гарасим Тарас- 1місце,

Кільницький Андрій - 2місце,

Решетник Юрій- 3 місце.

Переможцями турніру з нормою 3 розряду стали:

Тимечко Максим- 1 місце,

Цимбалов Дмитро- 2 місце,

Петльований мар"ян- 3 місце.

Переможцями турніру з нормою 2 розряду стали:

Костишин Володимир- 1 місце,

 Дяків Юрій- 2 місце,

Кравець Павло - 3 місце.

Переможцями турніру з нормою 1 розряду стали:

Александрук Володимир- 1 місце,

Мельник Святослав- 2 місце,

Федун Андрій- 3 місце.

ВІТАЄМО!

 

Турнір 11. " Першість шахової школи Василя Іванчука"  18-19 травня 2014 року.

Переможцями турніру з нормою 4 розряду стали:

Жура Олександр- 1 місце,

Сорочинська Єлизавета- 2 місце,

Нагусько Назар -3 місце.

Переможцями турніру з нормою 3 розряду стали:

Ковальчук Дмитро -1 місце,

Марухняк Денис- 2 місце,

Тим"як Віталій - 3 місце.

Переможцями турніру з нормою 2 розряду стали:

Кравець Павло - 1 місце,

Мусій Софія- 2 місце,

Данів Юліан - 3 місце.

ВІТАЄМО!

Турнір 12." Першість шахової школи Василя Іванчука" 18-19 жовтня 2014 року.

Переможцями турніру з нормою 4 розряду стали:

Войциховський Михайло- 1 місце,

Козак Андрій- 2 місце,

Цьолко Яків- 3 місце.

Переможцями турніру з нормою 3 розряду стали:

Тим"як Віталій- 1 місце,

Кільницький Андрій- 2 місце,

Яремко Роман- 3 місце.

Переможцями турніру з нормою 2 розряду стали:

Карп"як Остап- 1 місце,

Палій Віталій-2 місце,

Марухняк Денис- 3 місце.

Переможцями турніру з нормою 1 розряду стали:

Індруський Максим- 1 місце,

Миськів Віталій- 2 місце,

Гуль Марта- 3 місце.

ВІТАЄМО!

 

Турнір 13. " Першість шахової школи Василя Іванчука" 29-30 листопада 2014 року.

Переможцями турніру з нормою 4 розряду стали:

Кордунський Марко- 1 місце,

Козак Андрій- 2 місце,

Білінський Андрій- 3 місце.

Переможцями турніру з нормою 3 розряду стали:

Макарчук Юрій- 1 місце,

Чередніченко Денис- 2 місце,

Романів Богдан - 3 місце.

Переможцями турніру з нормою 2 розряду стали:

Вайдович Юрій- 1 місце,

Ковалик Богдан - 2 місце,

Макарчук Андрій - 3 місце.

ВІТАЄМО!

 

 25 січня 2015 року відбувся" Сімейний турнір".

Переможцями турніру стала команда: 

Кільницький Андрій і його Тато.

ВІТАЄМО!

 

Турнір 14."Першість шахової школи Василя Іванчука" 07-08 лютого 2015 року.

Переможцями турніру з нормою 4 розряду стали:

Дукаль Максим- 1 місце,

Артим Ігор- 2 місце,

Пасічнюк Марко- 3 місце.

Переможцями турніру з нормою 3 розряду стали:

Білінський  Андрій- 1 місце,

Черепаняк Дмитро- 2 місце,

Іващенко Владислав- 3 місце.

Переможцями турніру з нормою 2 розряду стали:

Кільницький Андрій- 1 місце,

Макарчук Андрій - 2 місце,

Яремко Роман- 3 місце.

ВІТАЄМО!

 

Турнір 15. " Першість шахової школи Василя Іванчука" 28-29 березня 2015 року.

Переможцями турніру з нормою 4 розряду стали:

Максимчук Анна- 1 місце,

Сенів Роман- 2 місце,

Гой Софія- 3 місце.

Переможцями турніру з нормою 3 розряду стали:

Цюпа Остап- 1 місце,

Колачник Олег- 2 місце,

Цяпало Данило- 3 місце.

Переможцями турніру з нормою 2 розряду стали:

Максимишин Захар- 1 місце,

Гук Павло- 2 місце,

Тим'як Віталій- 3 місце.

Переможцями турніру з нормою 1 розряду стали:

Макарчук Андрій- 1 місце,

Хабак Марта- 2 місце,

Кільницький Андрій- 3 місце.

ВІТАЄМО!

 

25 квітня відбулась інтелектуальна гра " ЩО?  ДЕ? КОЛИ?"

Переможцями гри стала команда:

Тим'як Віталій- капітан,

Тимечко Максим,

Сорочинська Ліза,

Черепаняк Дмитро.

Найкращий особистий результат показав  Козак Андрій.

 


 

Новини зі світу шахів

Шахові головоломки
Цікавинки