Дорогі друзі!
Ми дуже раді, що ви завітали на наш сайт.
Отже, ви готові пізнавати чарівний світ шахів?
Ласкаво просимо!

ахи - це гра, яка розвиває логічне мислення, увагу і пам`ять, сприяє розвитку уяви і творчості, виховує цілеспрямованість, самостійність у прийнятті рішення, підвищує рівень інтелектуального розвитку і загальної культури людини. Як правило, діти, які вміють грати в шахи, набагато краще навчаються у школі.

Мета нашої школи - зацікавити бажаючих навчатись грі у шахи, допомогти розвинути особисті здібності кожного, відкрити йому цікавий світ чорно-білого королівства, ознайомити з правилами поведінки партнерів під час шахової гри, навчити дітей під час шахової партії діяти згідно цих правил.

Діяльність шахової школи-клубу враховує досвід роботи шахових шкіл світу, новітні технології навчання, знайомить дітей з іншими інтелектуальними іграми.

Важливим моментом занять є діяльність самих дітей, коли вони спостерігають, порівнюють, класифікують, групують, роблять висновки, з`ясовують закономірності.

Не так важливо: чи вибере Ваша дитина у майбутньому для себе шахову кар`єру чи будь-яку іншу - все одно шахи протягом усього життя будуть вірними супутниками, вони здатні допомогти Вашій дитині у виборі правильного рішення в тій чи іншій життєвій ситуації.

Діти, які навчились грати у шахи, розуміють наскільки їхнє життя є яскравішим. Вони мають багато розумних друзів і завжди можуть цікаво провести час.

„Я навчився грати у шахи в 6 років і навіть тепер, займаючись професійно понад 40 років, знаходжу для себе нові ідеї, над якими не втомлююсь працювати”, - підкреслює Василь Іванчук.

Шахова школа – клуб Василя Іванчука розпочала свою роботу в січні 2012 року.

Щасливої дороги в світ шахів!

ахова школа – клуб Василя Іванчука - справжня знахідка для тих, хто хоче і бажає навчити мистецтву шахів своїх дітей.

Наші цілі:

• покращення інтелектуального розвитку дітей дошкільного і шкільного віку у Львові та Україні;
  • поширення популярності шахів;
  • завоювання медалей у юнацьких першостях України, Європи і світу;
  • підготовка спортсменів високого рівня майстерності для збірних команд міста, області, України;
  • відновлення славних традицій визнаної в світі Львівської шахової школи;
  • сприяння формуванню особистості спортсмена як громадянина, патріота.

Ми у Facebook: https://www.facebook.com/shkolaivanchuka

Шахові головоломки