Послуги і розклад занять

Шахова школа Василя Іванчука запрошує на заняття з шахів  дітей від 4 років на 2017/18 н.р.

Шахова школа Василя Іванчука запрошує на заняття з шашок  дітей від 5 років на 2017/18 н.р.

тел. 067-132-00-81 ;   093-293-73-17 ;   Viber  093-293-73-17  п.Оксана

097-855-95-04 Олександр Іванович

e-mail: shkolaivanchuka@gmail.com

Групи формуються за віковими показниками, рівнем гри і психологічним особливостям кожної дитини.

На першому занятті дитина проходить тестування і визначається у групу, яка найбільш для неї підходить, потім ,у міру вдосконалення , переходить до  сильнішої.

У кожній групі займається не більше 12 осіб. Заняття проходять 2 рази на тиждень.

У навчально-тренувальних групах 3 розряду і вище діти займаються додатково у комп`ютерному класі.

Щомісяця проводяться  кваліфікаційні турніри.

Для найменших

Оптимальний вік для початку навчання шахів - 4- 6 років. У цей період діти легко опановують все нове. Більшість відомих гросмейстерів починали грати саме в цьому віці.

Розклад занять :

вівторок, четвер :

з 14.30 до 16.00 - тренер Улан О.І.

четвер ,п'ятниця:

з 17.30 до 19.00 - тренер Улан О.І.

Підготовчі групи «Юний шахіст»

Приймаються діти 7-13 років., які мають виконаний четвертий розряд з шахів.

Для переходу з підготовчої групи "Юний шахіст" у навчально-тренувальну групу шахової школи і подальшого вдосконалення необхідно здати заліки за програмою першого року навчання .

понеділок, середа:

з 17.30 до 19.00 - тренер Улан О.І.

вівторок, четвер:

з 16.00 до 17.30-  тренер Улан О.І.

НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНА ГРУПА 2-3 РОКІВ НАВЧАННя  №1

Тут займаються діти, що пройшли програму другого  року навчання, склали заліки з досліджуваних тем другого року навчання і мають розряд з шахів не нижче третього.

понеділок, середа:

з 16.00 до 17:30 - тренер Улан О.І..

Навчально-тренувальна група 4-5 років навчання №2

Тут займаються діти, які мають розряд з шахів не нижче другого.

Розклад занять:

вівторок  :з 17.30 до 19.00 - тренер Улан О.І.

п'ятницяз 16.00 до 17:30 - тренер Улан О.І..

Для дітей, які хочуть удосконалюватися швидше, ми можемо запропонувати індивідуальні заняття.

Для КМС і майстрів.

На початку роботи школи тренери проведуть лекції і індивідуальні заняття і, вияснивши рівень підготовки, вибереться система, за якою будуть проводитись сесії школи (за методами Ботвінніка, Петросяна чи Халіфмана), від 2-х до 4-х разів на рік.

Тренери працюють над питаннями: як підвищити рівень учня? Як краще грати білими? Яку стратегію обрати чорними? На ці питання ніколи не буде безперечних і однозначних відповідей. Грамотний тренер не тільки пояснює учням відомі основи, а й допомагає їм у виробленні власного стилю гри, підвищенню загального розуміння шахів, розвитку комбінаційного зору.

Шахові головоломки
Цікавинки