Chess – is philosophy of life     
Vasyl Ivanchuk   
World Chess News

News of the Chess Federation of Ukraine

9-20 грудня 2018 р.

87 чемпіонат України серед чоловіків
78 чемпіонат України серед жінокЧас проведення: 10-20 грудня 2018 року.
Місце проведення: м.Київ, готель «Раціотель» (вул.Ямська №52)- місце на карті.
Сторінка чемпіонатів на сайті ФШУ
Трансляція партій: чоловікижінки

10 грудня 2018 р. Шахові композитори в Олімпійському турнірі 2018.
Чудово виступили команди України з шахів (складання композицій) у турнірі в рамках Всесвітньої шахової Олімпіади 2018 року в Батумі (Грузія) де українські шахісти здобули чотири медалі - дві золоті та дві бронзові, а саме: Василь Дячуцк (Закарпатська область) - золота медаль у двоходовому розділі, Сергій Дідух (Львівська область) - золота медаль в розділі етюдів, Михайло Марандюк (Чернівецька область) - бронзова медаль у розділі триходових задач, Валерій Копил (Полтавська область) - бронзова медаль в розділі кооперативних задач.

9 грудня 2018 р.

9 грудня відомому українському шахісту та тренеру, майстру спорту СРСР та України, дворазовому чемпіону України, 14-разовому чемпіону Донецької області Юрію Ісааковичу Коцу ...

5 грудня 2018 р. Кубок України з шахів серед ветеранів.
Кубок України з шахів серед ветеранів проводиться з 21 по 23 грудня 2018 року у м. Харкові, пр. Людвіга Свободи, 51-б, гуртожиток №8 ХНУРЕ...Регламент

3 грудня 2018 р.

Підсумки Всесвітньої шахової Олімпіади серед шахістів віком до 16 років. Українська команда (Віктор Мат...
Підсумки Всесвітньої шахової Олімпіади серед шахістів віком до 16 років. Українська команда (Віктор Матвіїшен, Валентин Байдецький, Платон Гальперін, Надія Шпанко, Марія Бердник, капітан - Микола Боднар) досить рівно пройшла по дистанції. За три тури до кінця змагань разом із командами Ірану та Узбекистану навіть розподіляла 1-3 місця, але поразки у двох наступних турах від основних конкурентів з Узбекистану та Китаю дещо відсунули українську збірну від п'єдесталу пошани. У підсумку сьоме місце.
Перемогу ж святкували шахісти з Узбекистану, друге місце у команди Індії, третьою фінішувала збірна Китаю.
Підсумкові результати | Фотогалерея на офіційному сайті

3 грудня 2018 р. Чемпіонат України з шахів серед юніорів до 20 років.

Чемпіонат України з шахів серед юніорів до 20 років (класичні, швидкі шах... Чемпіонат України з шахів серед юніорів до 20 років.

Чемпіонат України з шахів серед юніорів до 20 років (класичні, швидкі шахи та бліц) буде проходити у м. Краматорськ з 14 по 25 лютого 2019 року.