Послуги і розклад занять

від 4 років у центрі Львова

тел. 067-132-00-81; 093-293-73-17; Viber: 093-293-73-17 п.Оксана

e-mail: shkolaivanchuka@gmail.com

м. Львів, вул. Театральна 15 (у приміщенні СШ № 62)

Засновник шахової школи Василь ІванчукМіжнародний гросмейстер. Віце-чемпіон світу за версією ФІДЕ 2002 року.

Чемпіон Європи 2004 року. Чемпіон світу з бліцу 2007 року. Чемпіон світу зі швидких шахів 2016 року.

Переможець багатьох міжнародних супертурнірів.

Проводимо групові,індивідуальні  та онлайн заняття.

Групи формуються за віковими показниками, рівнем гри і психологічним особливостям кожної дитини.

На першому занятті дитина проходить тестування і визначається у групу, яка найбільш для неї підходить, потім, у міру вдосконалення, переходить до  сильнішої.

У кожній групі займається не більше 12 осіб. Заняття проходять 2 рази на тиждень.

У навчально-тренувальних групах 3 розряду і вище діти займаються додатково у комп`ютерному класі.

Щомісяця проводяться кваліфікаційні турніри.

Слідкуйте за нашими новинами:

Facebook: shkolaivanchuka

Instagram: ivanchuk_chess_school

Для найменших

Оптимальний вік для початку навчання шахів - 4 - 6 років. У цей період діти легко опановують все нове. Більшість відомих гросмейстерів починали грати саме в цьому віці.

понеділок і середа:

з 17.30 до 19.00

Підготовчі групи «Юний шахіст»

Приймаються діти 7-13 років, які мають виконаний четвертий розряд з шахів.

Для переходу з підготовчої групи Юний шахіст у навчально-тренувальну групу шахової школи і подальшого вдосконалення необхідно здати заліки за програмою першого року навчання.

понеділок і середа:

з 16.00 до 17.30

вівторок і четвер:

з 15.00 до 16.30

з 18.00 до 19.30

НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНА ГРУПА 2-3 РОКІВ НАВЧАННя  №1

Тут займаються діти, що пройшли програму другого  року навчання, склали заліки з досліджуваних тем другого року навчання і мають розряд з шахів не нижче третього.

вівторок і четвер:

з 16.30 до 18:00

Для КМС і майстрів.

На початку роботи школи тренери проведуть лекції і індивідуальні заняття і, вияснивши рівень підготовки, вибереться система, за якою будуть проводитись сесії школи (за методами Ботвінніка, Петросяна чи Халіфмана), від 2-х до 4-х разів на рік.

Тренери працюють над питаннями: як підвищити рівень учня? Як краще грати білими? Яку стратегію обрати чорними? На ці питання ніколи не буде безперечних і однозначних відповідей. Грамотний тренер не тільки пояснює учням відомі основи, а й допомагає їм у виробленні власного стилю гри, підвищенню загального розуміння шахів, розвитку комбінаційного зору.

Шахові головоломки
Цікавинки